+90 216 4579981 bilgi@yasagan.com Aydınevler Mah. Mert Plaza A Blok D:11 Maltepe / İST 9:00-18:00

Geri Ödeme ve İade Politikası

1- Taraflar

1-1. Aydınevler Mah. Aslanbey Cd. Mert Plaza No: 1-3 A Blok Kat:2 D:11 34854 MALTEPE/İSTANBUL adresinde mukim ve yasagan.com web sitesinden faaliyet yürüten Tuval Tasarım Araştırma Danışmanlık Medikal Üretim İthalat İhracat Limited Şirketi (Bundan sonra “YASAGAN PROJE DANIŞMANLIK” olarak anılacaktır.)

1.2- yasagan.com sitesinde ya da YASAGAN PROJE DANIŞMANLIK’ın sahibi olduğu ve üzerinden hizmet sunduğu diğer sitelerden yararlanan internet kullanıcısı (Bundan sonra “Kullanıcı” ya da “Katılımcı” diye anılacaktır.)

2- Tanımlar

  • Canlı (Eşzamanlı) Sanal Sınıf Öğrenimi (Live (Synchronous) Virtual Class Learning): Canlı sanal sınıf sağlayan uygulamalarla, eğitmenin (veya konuşmacının) ve katılımcıların online olarak erişilen sanal bir sınıfta buluşup, eğitmenin (veya konuşmacının) ders (veya seminer, webinar vb. bilgilendirici, öğretici oturum) ve diğer ek malzemelerinin paylaşılması yoluyla öğrenim faaliyeti. Bu tür öğrenimler eşzamanlı (synchronous) olarak nitelendirilir.
  • Eşzamanlı Olmayan Öğrenim (Asynchronous Learning): Eğitmenin (veya konuşmacının) video olarak kayda alınmış dersinin (veya seminer, webinar vb. bilgilendirici oturum) ve diğer ek malzemelerinin paylaşılması yoluyla öğrenim faaliyeti. Bu tür öğrenimler eşzamanlı olmayan (asynchronous) olarak nitelendirilir.
  • Karışık Öğrenim (Blended Learning): Yukarıda bahsi geçen iki tür öğrenimin karışık olarak verildiği öğrenim.
  • Sanal Danışmanlık: Eğitim haricindeki içerikler ile belirli bir konunun yürütülmesine ilişkin bilgilerin aktarıldığı PDF doküman ve/veya video içeriği

3- İptal, İade ve Durdurma İşlemleri

Tüm kullanıcılar YASAGAN PROJE DANIŞMANLIK’ın yukarıda belirtilen türdeki öğrenim faaliyetlerine, her faaliyette belirtilen şartlarda değerlendirme amaçlı olarak ulaşabilirler. Bu bazen süre olarak, örneğin 24 saat boyunca, belirlenmiş bir erişimdir, bazen de özellikle eşzamanlı eğitimlerde belirtildiği gibi, “ilk oturum ücretsiz” şeklinde belirtilen bir durumdur. Bu sayede kullanıcının eğitimin ne olduğu, içeriği, hangi bileşenlerden oluştuğu ve tüm sistemin işleyişi hakkında kullanıcının bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.

YASAGAN PROJE DANIŞMANLIK’ın öğrenim veya danışmanlık hizmetini satın almaya karar vermiş olan kullanıcılar; deneme kullanımı yapmış, sunulan hizmeti ve bu hizmeti oluşturan bileşenlerin ne olduğunu anlamış ve bu ürünü (sistemi) beğenmiş demektir.

YASAGAN PROJE DANIŞMANLIK’tan yapılan alış-veriş tamamen kullanıcının bilinci ve memnuniyeti dahilinde gerçekleşen bir eylemdir. Bu nedenle satın alınan hizmetin iptali veya iadesi söz konusu değildir.

Ayrıca YASAGAN PROJE DANIŞMANLIK, Kullanım Sözleşmesi maddelerinden herhangi birinde belirtilen kuralın/kurallarının ihlal edildiğini görmesi durumunda kullanıcının satın aldığı hizmeti durdurabilir.

YASAGAN PROJE DANIŞMANLIK durdurulan hizmeti vermeme hakkına sahiptir. Bu nedenle satın alındıktan sonra durdurulan paketlerin iptali veya iadesi söz konusu değildir.

4- Garanti Şartları

YASAGAN PROJE DANIŞMANLIK’ın kullanıcısı olmaktan doğan, doğrudan veya dolaylı olarak ortaya çıkabilecek, nedensel veya tesadüfî gelir ve menfaat kayıpları, işe zorunlu ara verilmesi, program veya diğer verilerin kaybedilmesi gibi durumlardan YASAGAN PROJE DANIŞMANLIK kesinlikle sorumlu tutulamaz.

YASAGAN PROJE DANIŞMANLIK’ın hizmetleri olduğu şekli ile kullanıcıya sunulmuş olup, yukarıda bahsedilen durumların meydana gelmeyeceğini veya içeriklerin tam, doğru ve kullanışlı olduğunu taahhüt etmez.

Yine YASAGAN PROJE DANIŞMANLIK hiçbir şeye bağlı olmaksızın içeriğinin tamamını veya bir kısmını değiştirmeye, kaldırmaya veya yenisini eklemeye yetkilidir.

has been added to the cart. View Cart
0
    0
    Sepetiniz